Torebki

Od 1 do 20 z 605
Ustaw kierunek rosnący
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Od 1 do 20 z 605
Ustaw kierunek rosnący
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Torebki Tom&Eva marka z wieloletnią tradycją

Tom&Eva to paryska marka akcesoriów modowych oraz obuwia, która istnieje na rynku od 1995 roku. Firma posiada dwa duże butiki we Francji, gdzie znaleźć można olbrzymią ilość starannie wyprodukowanych produktów. W Polsce torebki można kupić przede wszystkim w sklepach internetowych. Marka każdego roku zyskuje rzesze nowych klientek, które doceniają nie tylko starannie wykonane produkty, ale także ich oryginalny wygląd. Projektanci torebek wypuszczają na rynek ciekawe linie produktów, które są uwiecznieniem najnowszych i najgorętszych trendów modowych.

Bogaty wybór

Oferowane przez firmę torebki tom&eva stanowią pokaźny asortyment, który stale jest ulepszany i dopasowywany do zmieniających się gustów klientek. W ofercie marki znaleźć można torebki na ramię, torebki wieczorowe oraz plecaki. Firma dzieli swoje produkty na dwie linie - torebki z materiałów syntetycznych oraz torebki ze skóry. Dzięki temu kobiety, które zamiast skóry wolą bardziej ekologiczne rozwiązania, mogą znaleźć w ofercie wiele ciekawych produktów dla siebie.

Realizacja celów marki tom&eva

Firma Tom&Eva podąża wyznaczonymi celami, na jakie składa się tworzenie produktów, które zaspokoją wymagania i potrzeby klientek. Realizacja tego celu odbywa się poprzez zbieranie informacji z rynku. Produkty marki wyróżniają się bardzo korzystnymi cenami, wysoką jakością i funkcjonalnością, a także projektami, które są zgodne z trendami modowymi.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Prezencja torebek to ciekawe rozwiązania, które są łączone przez projektantów w jedną, interesująca całość. Torebki tom&eva wyróżniają się zróżnicowaną kolorystyką, oryginalnymi detalami, a także rozmaitymi kształtami. W ofercie produktów nie brak również ciekawego wzornictwa, która pozwala zaprezentować torebkę na pierwszym planie w przypadku różnorodnych stylizacji. Marka oferuje torebki o wyglądzie klasycznym, jak i typowo nowoczesnym - zdobione, lakierowane, z ciekawymi elementami. Torebki w kolekcji skórzanej to produkty bardziej stonowane, które są idealnym uzupełnieniem biznesowych oraz codziennych stylizacji. Wszystkie torebki z kolekcji firmy wyróżnia wysoka jakość wykonania każdego detalu.