Torebki

Od 1 do 21 z 137
Ustaw kierunek rosnący
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Od 1 do 21 z 137
Ustaw kierunek rosnący
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Torebki Monnari  - polska marka, która podbiła serca kobiet

Monnari to polska firma, która zaistniała na rynku w 1998 roku. Firma od początku swojej działalności stawiała na tworzenie wysokiej jakości odzieży i akcesoriów modowych. Monnari tworzy swoje kolekcje dla kobiet pewnych siebie, nowoczesnych, które na co dzień chcą się czuć swobodnie w tym, co noszą na sobie. Kolekcje są tworzone w sposób kompleksowy, tak aby możliwe było zakupienie wszystkich elementów garderoby i dodatków w jednym miejscu. Oprócz licznych sklepów firmowych zlokalizowanych w całej Polsce, firma otworzyła internetowy sklep dla swoich klientek, dzięki temu mogą one wygodnie kupować wybrane produkty modowe.

Historia marki Monnari

Osiągnięcia firmy na rynku są ogromne. Marka stale rozwijała swoją ofertę, osiągając wraz z kolejnymi latami od powstania, następne sukcesy. Do najważniejszych osiągnięć z całą pewnością zalicza się debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych, który miał miejsce w 2006 roku. W tym samym roku firma Monnari zorganizowała pokaz mody, w którym brała udział jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie - Claudia Schiffer. W ciągu 10-ciu lat do powstania marki mogła się ona poszczycić ponad 150 salonami w całej Polsce.

Niebanalne torebki

Olbrzymią popularnością wśród klientek cieszą się torebki. Monnari każdego roku wypuszcza na rynek dwie kolekcje tych dodatków, jest to kolekcja jesienno-zimowa i kolekcja wiosenno-letnia. Torebki monnari wyróżniają się przepięknym, oryginalnym stylem. Doskonale współgrają ze stylizacjami biznesowymi, tymi noszonymi na co dzień, jak również wieczorowymi i sportowymi. Marka stara się sprostać wysokim wymaganiom klientek, które cały czas się zmieniają. Wśród torebek przygotowanych przez firmę na najnowszy sezon wiosna-lato 2017 wyróżniają się listonoszki, shoppery, torebki na ramię, duże i małe worki, torebki wizytowe oraz klasyczne, w tym także ciekawe plecaki.

Działania społeczne

Marka Monnari każdego roku zyskuje nowe klientki. Firma uczestniczy w wielu przedsięwzięciach, między innymi wspiera chore dzieci fundacji TVN, poprzez przekazanie pieniędzy zebranych ze sprzedaży specjalnych koszulek na ich rehabilitację.

Zarówno odzież marki, jak i akcesoria takie jak torebki Monnari cieszą się uznaniem wielu Polek, w tym także gwiazd i celebrytek. Jak widać założenia marki odnośnie kobiecości, swobody i dobrego gustu odpowiadają wielu kobietom.