Torebki

Od 1 do 20 z 99
Ustaw kierunek rosnący
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Od 1 do 20 z 99
Ustaw kierunek rosnący
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

David Jones - marka znana na całym świecie

David Jones to marka z długoletnią historią, która oferuje klientom wiele dóbr codziennego użytku, wśród których wyróżnić można akcesoria modowe, w tym przepiękne torebki. Produkty te kreowane są przez świetnych projektantów i zdobywają popularność na całym świecie. Pierwszy sklep marki został założony w Sydney w 1838 roku. Za cel David Jones obrał sobie dostarczanie klientom najlepszych i najbardziej ekskluzywnych dóbr. W ofercie marki znajdują się ubrania, buty, akcesoria modowe, produkty elektryczne, produkty dla domu, akcesoria dla dzieci oraz produkty do dbania o urodę. Sklep David Jones był pierwszym sklepem, który posiadał ambasadorkę reprezentującą markę. Maureen Duval była ambasadorką marki przez 16 lat. Lauren Huttom - amerykańska modelka reprezentowała markę od 1997 do 2001 roku. Inne osoby, które brały udział w promowaniu marki to Megan Gale, Jason Dundas, Montana Cox czy Miranda Kerr.

David Jones torebki uwielbiane przez kobiety

Torebki David Jones wyróżniają się niebanalnym wyglądem, a także tym, że można je dopasować do bardzo wielu stylizacji, zarówno tych biznesowych, sportowych, jak i na co dzień. Są to przede wszystkim torby na ramię, listonoszki, kuferki, a także torebki w formie plecaków. Projektanci firmy nie ograniczają się w swoich projektach niczym, dlatego produkty, które oferowane są przez markę są tak od siebie różne. W ofercie znaleźć można typowe, klasyczne modele, jak również te, które są bogato zdobione i zachwycają swoją oryginalnością. Torebki David Jones noszone są przez gwiazdy i celebrytki na całym świecie. Nie ma się czemu dziwić, oryginalność jest dla tej marki cechą rozpoznawalną. Nie tylko wspaniały wygląd został doceniony przez klientki na całym świecie, ale także wysoka praktyczność torebek, które posiadają liczne przegródki, dodatkowe kieszenie czy zamki. Wygoda użytkowania torebek stoi na bardzo wysokim poziomie.

Moda i szyk w jednym

Kolekcje tworzone na sezon jesień-zima wyróżniają się stonowanymi barwami oraz są zgodne z najnowszymi trendami mody. Nie da się jednak ukryć, że projektanci marki samodzielnie kreują modę. Wszystko dlatego, że dla marki projektują najlepsi projektanci, którzy pochodzą z różnych krajów na świecie. Wśród bogatej oferty torebek każda kobieta znajdzie model idealnie dopasowany do jej potrzeb. Torebki z powodzeniem mogą być łączone ze stylizacjami eleganckimi i biznesowymi, codziennymi, a nawet sportowymi. Oprócz torebek na uwagę zasługują ciekawie zaprojektowane plecaki, które mogą być świetnym zastępstwem dla typowej torebki niezależnie od okazji. Wzornictwo i kolory są naprawdę różnorodne, marka nie ogranicza się do stonowanych ciemnych lub jasnych kolorów, w jej ofercie znaleźć można również ciekawe nadruki takie jak kwiaty.